NOVINKY

NOVÉ SVĚTLA A DALŠÍ VYLEPŠENÍ NAŠEHO VYBAVENÍ - 20.4.2024

Přes zimu jsme samozřejmě nelenili, ale dále vylepšovali naše služby. Naším největším vylepšením je kompletní obměna našich světel. Po spoustu letech naše produkce vyřadila, dnes už legendární světla, Futurelight MH-860. Těchto 14 světel bylo vyrobeno v roce 2001. Těchto 14 kusů má pro nás citovou, ale i historickou hodnotu. V roce 2003, odjeli se skupinou kabát celé turné alba "DOLE V DOLE". Dále se účastnily i koncertu Karla Gotta. I přes jejich kvalitu, je nutné se posunout dále. Už minulý rok 2023 jely s těmito světly paralelně nová světla. Jedná se o světla typu Wash. Nejdříve jsme vůči této značce skeptičtí... Jedná se přeci jen o čínskou značku SHEHDS. Nakonec jsme se přesvědčili, že této značce můžeme dát veškerou důvěru. Po roce testování, kdy tyto světla odjely 80 akcí, bez jediného zaškobrtnutí, jsme měli jasno. Naším dalším krokem tedy byla, kompletní obměna všech našich světel. Aktuálně tedy máme 8x Wash 19x15w , 8x Beam Bulb 350w a 16x Par 18x18w s UV. 

Další velkou investicí, byla kompletní renovace elektrického vedení. Díky rozdělení všech okruhů, máme větší jistotu a kontrolu nad přetížením a případným výpadkem. 

V poslední řadě jsme přemýšleli, a to nad větší efektivitou našeho PA systému. Tento rok vyzkoušíme speciální věže, na kterých bude vyset srdce našeho PA . 

Vám všem děkujeme za stálou přízeň a doufáme, že se uvidíme na dalších kulturních akcích. 

Matěj z RN Produkce