VYBAVENÍ NAŠÍ PRODUKCE

REPRODUKTORY


RCF 4PRO 4001 AS

RMS: 800W - SPL: 130DB

RCF 4PRO 4001 -A je aktivní 3pásmový reproduktor s širokým rozptylem zvuku. V srdci má masivní 800W zesilovač, kompletní sekci elektronického procesoru a vysokovýkonné měniče RCF s nízkým zkreslením. Celkem máme 9 kusů této techniky.

Možnost pronájmu


RCF 4PRO 8002 AS

RMS: 800W - SPL: 134DB

RCF 4PRO 8002-AS je aktivní vysoce výkonný subwoofer s bandpass ozvučnicí. Obsahuje 18″ woofer v kombinaci s 800W zesilovačem. Je ideálním společníkem fullrange boxů 4PRO a ART série.  Celkem disponujeme 12 kusy.

Možnost pronájmu


RCF 4PRO 3001 AS

RMS: 400W - SPL: 130DB

PRO 3001-A je aktivní dvoupásmový reprobox, který je vybaven 400 Wattovým Digipro bi-amp zesilovačem v třídě D. Tento výkony se rozdělí na 350 W pro woofer a 50 W pro HF driver. Osazen je 15 palcovým wooferem s 3 palcovou cívkou a 1 palcovým neodymovým HF driverem. Celkem máme 4 kusy.

Možnost pronájmu


RCF ART 710-A MKIV

RMS: 700W - SPL: 129DB

Tento dvoupásmový aktivní reprobox nabízí čistou reprodukci hlasu, lineární odezvu a precizně nadefinované nižší frekvence v širokém vyzařovacím úhlu 90 x 70 stupňů. Technologie FiRPHASE optimalizuje celkový stereo obraz, dynamiku a poskytuje transparentní zvuk. Jsou využívány pro oslavy, svatby a jako odposlechy. Celkem máme k dispozici 6 kusů.

Možnost pronájmu


RCF ART 712-A MKIV

RMS: 700W - SPL: 129DB

Aktivní reprobox 4. generace ze série ART. Dvoupásmový reprobox je zasazen v pevné a odolné plastové konstrukci s jedním 12" basovým reproduktorem a jedním 1" kompresním měničem. Spolu se zesilovačem třídy D produkují reproduktory výkon až 1400W, a to při frekvenční odezvě od 50 Hz do 20 kHz. Reprobox nabízí maximální akustický tlak 129 dB a zvukový rozptyl 90° horizontálně a 60° vertikálně. Celkem máme k dispozici 8 kusů.

Možnost pronájmu

FOH


MIX PULT Allen & Heath SQ 7

kompaktní digitální mixážní systém, 32x fader, rozšiřitelné vstupy výstupy, XCVI FPGA jádro

SQ7 je se svými 32 tahovými fadery, 32 mikrofonními předzesilovači a 8 volně přiřaditelnými otočnými enkodery Soft rotaries vlajkovou lodí celé řady SQ. Firma Allen&Heath dynamicky reaguje na náročnější požadavky pro živé zvučení, firemní akce, pevné instalace a další produkce.Srdcem a mozkem je revoluční XCVI 96kHz FPGA jádro, které známe z mimořádně úspěšné a oceňované řady dLive. Přináší koherentní mix, bohatou výpočetní kapacitu pro veškeré vstupy a výstupy, špičkové zvukové rozlišení a systémovou latenci pod 0,7 ms.

K pronájmu nenabízíme!

MIX PULT Allen & Heath SQ 6

kompaktní digitální mixážní systém, 32x fader, rozšiřitelné vstupy výstupy, XCVI FPGA jádro

Allen&Heath SQ-6 je postaven na výkonném výpočetním XCVI FPGA jádru o vzorkovací frekvenci 96 kHz, které v této třídě digitálních mixážních pultů přináší bezkonkurenční zvukovou kvalitu, vysoké rozlišení a mimořádně nízkou latenci (<0.7ms). SQ-6 je vybaven 24 mikrofonními předzesilovači a 8 efektovými jednotkami (stereo) s přístupem do oblíbené efektové knihovny RackExtra FX skrze příslušné returny. Nalezneme zde také 12 sběrnic (group nebo aux), které jsou vynikajícím nástrojem pro práci a konfiguraci in-ear monitoringu, kdy výkonný Automatický Mikrofonní Mix (AMM) spolehlivě hlídá prostředí s vyšším počtem mikrofonů.

K pronájmu nenabízíme!


ChamSys QuickQ 20

Digitální osvětlovací pult

Nejnovější osvětlovací pulty QuickQ od společnosti ChamSys se vyznačují rychlým a snadno pochopitelným uživatelským rozhraním, dotykovým displejem 9,7 "a rozsáhlou sadu funkcí, která přináší do segmentu menších osvětlovacích konzolí maximální jednoduchost a vysoký výkon. Vestavěné Wi-Fi umožňuje dálkové ovládání z tabletů nebo telefonů, které mohou sloužit současně jako druhý externí monitor! Pulty QuickQ jsou ideální pro studenty, začátečníky nebo příležitostné operátory a pohodlným řešením pro profesionály na menších show.

K pronájmu nenabízíme!


Allen & Heath dLive DX168

Přenosný expander pro systém dLive, 16x in, 8x out

Přenosný DX modul s 16 XLR vstupy a 8 XLR výstupy pro rozšíření počtu vstupů systému dLive S Class a dLive C Class. DX168 je vybaven 16 mikrofonními předzesilovači s individuálními LED indikátory pro fantomové napájení a 8 XLR výstupy. Systém dLive umožňuje připojení 6 expandérů DX168 - 4 prostřednictvím MixRack a 2 pomocí Surface. Výsledkem je fyzické rozšíření počtu vstupů na 96 a počtu výstupů na 48, kromě těch které poskytuje MixRack a Surface. Připojení umožňuje Cat5e kabel a 2 x EtherCon port. Celkem vlastnímé 2 kusy.

K pronájmu nenabízíme!


Allen & Heath AR2412

Přenosný expander pro systém dLive, 16x in, 8x out

Hlavní expanzní audio rack s 24 XLR vstupy a 12 XLR výstupy určený k připojení k mixážním pultem GLD-80, GLD-112. Zařízení se připojuje přes Cat5 kabel prostřednictvím Allen &amp; Heath dSNAKE chráněného protokolu, což umožňuje, aby byl audio rack umístěn do 120 m od mixážního pultu. dSNAKE poskytuje kontrolu nad vzdáleným předzesilovačem a všechny mikrofonní předzesilovače mají možnost ukládání a nahrání nastavení. Pro větší systémy je možnost napojení AR2412 do AR84 a AB168 audio racků, čímž lze rozšířit o dalších 16 XLR vstupů a 8 XLR výstupů. Zařízení také poskytuje Aviom Pro16 kompatibilní Monitor port. Celkem vlastnímé 1 kus.

K pronájmu nenabízíme!

OSVĚTLENÍ


Stairville LED Par 64 CX-3

RGBW 4v1 LED 144W

Vícečipové LED diody umožňují míchání barev ve všech spektrech viditelného světla. Pastelové barvy, živé základní barvy nebo dokonce bílé tóny mohou být prezentovány s maximální přesností. LED PAR 64 CX-3 je vybavena 18 vysoce výkonnými čtyřbarevnými LED RGBW 4v1. S výkonem 144 W LED v kombinaci s vynikajícími schopnostmi míchání barev umožňují silné a vyvážené zobrazení barev. Celkem využíváme 16 kusů.

Možnost pronájmu


Stairville PAR 56 Active 300W

300W halogenové spotové lapmy

Halogenové relfektory využíváme jako přední osvětlení podia a zaroveň i jako blindery.  Celkem disponujeme 14 kusy.

Možnost pronájmu


FUTURELIGHT MH-860 Moving Head Spot

Multifunkční pohyblivá hlava

Multifunkční pohyblivá hlava, která dodá koncertu to pravé.  Dva korekční filtry umí použít k vytvoření až 64 různých barev a polobarev. Hlavní lampu tvoří 575W výbojka.  Dále obsahuje dvě GOBO kola s 15 různými vzory.  Celkem máme 10ks.

Lze pronajmout pouze s obsluhou


SHEHDS LED Moving Head 19x15W RGBW Wash

Multifunkční pohyblivý par

SHEHDS LED Moving Head  je osvětlovací hlava postavená na kvalitních Osram diodách a vyrobená z odolného plastu. Disponuje vestavěnými programy, možností změnit rotaci a rychlost nebo obojí upravit a skvělou funkcí zoom. Jedná se o velmi univerzální a kvalitní pódiové osvětlení. Cekem máme 8 kusů.

Lze pronajmout pouze s obsluhou


SHEHDS Bulb Beam 350W 17R

Multifunkční pohyblivý Beam

Bulb Beam je osvětlovací hlava, která využívá přesné optiky a silné kvalitní výbojky Osram. V režimu Beam na 15m dosahuje svítivosti přes 120 000 lux. S funkcí Prism vytváří úžasné světelné paprsky, které rozjasní každou stage. Celkem máme 8 kusů. 

Lze pronajmout pouze s obsluhou


SHEHDS LED Par 18x18W 

Osvětlovací LED Par RGBVA UV

LED Par je statické barevné světlo, které podtrhuje barevnost celého podia. Síla 324W je dostatečná i pro středně velká podia. Celkem máme 16 kusů.

Lze pronajmout pouze s obsluhou


Dále máme k dispozici 


STROBOSKOP Botex SP-1500 DMX Strobe

divadelní reflektory

lasery

bublinkovač EUROLITE BH-200

sněhovač ADJ VF Snow Flurry HO

mlhovače Stairville AF-180 LED Fogger Co2 F

Hazer Stairville HF-900 Haze Fogger, a další


MIKROFONY


SHURE BLX24E/SM58 M17

Dálkový mikrofon

Mikrofonní kapsle: SM58 diverzitní přijímač vypínač napájení: 2x AA baterie automatická synchronizace s přijímačem pásmo UHF dosah: 91 m možnost provozu až 12 systémů současně. K dispozici máme dva kusy.

Možnost pronájmu


SHURE SM58-LCE

Vokální dynamický mikrofon

Legendární dynamický mikrofon. Kardioidná směrová charakteristika odpovídá náročnému profesionálnímu nasazení na živých vystoupeních i ve studiové praxi. Velmi efektivní zabudovaný sférický pop filtr minimalizuje snímání dechu a explozivně hlásky. K dispozici máme 9 kusů. 

Možnost pronájmu


SENNHEISER e 906

Superkardioidní mikrofon

Superkardioidní mikrofon e 906 je speciálně určen pro kytarové aparáty, ale excelentně ozvučí také perkuse a dechové nástroje nebo poslouží k ozvučení sborového zpěvu. Kompenzační cívka potom efektivně potlačí brum. Excelentní zvukové vlastnosti doplněné o tři charakteristiky (průzračná, normální, hladká) dávají prostor pro různé představy o snímaném zvuku a pro různé styly hry na kytaru a perkuse. K dispozici máme 2 kusy. 

Možnost pronájmu


SENNHEISER e 604

Dynamický nástrojový mikrofon 

 Sennheiser e 604 s kardioidní vložkou je ideálním pomocníkem pro ozvučení bicích a dechových nástrojů. Integrovaný držák jednoduše přichytíte na ráfek bicích nebo na mikrofonní stojan. E 604 dosahuje kvalit špičkových kondenzátorových mikrofonů, nabízí vyvážený a jasný signál s nízkým zkreslením, bez problému si poradí s akustickým tlakem až 160 dB. Pevné tělo ze skelných vláken zachytí rány a otřesy, zároveň eliminuje nepříznivé nárazové hluky.  K dispozici máme 4 kusy.

Možnost pronájmu


AUDIX D6

Dynamický nástrojový mikrofon

D6 je navržen tak, aby zněl vůči basovému bubnu dobře v jakékoli pozici a není třeba zdlouhavě hledat ideální pozici jako u konkurenčních výrobků. Jeho mikrofonní kapsle využívá technologii VLM (Very Low Mass), díky níž je zvuk bohatý na detail, a nemá problémy s rychlými změnami charakteru zvuku snímaného nástroje. Frekvenční charakteristika je přizpůsobena basovým frekvencím, kromě kopáku nebo přechodů, je tak mikrofon vhodný třeba pro snímání basových aparátů. K dispozici máme 2 kusy.

Možnost pronájmu


SHURE SM-57-LCE

Dynamický nástrojový mikrofon

Mikrofon SM 57 je ideální volbou pro snímání hudebních nástrojů i zpěvu. Jeho jasný, čistý zvuk a detailně prokreslená srozumitelnost je ideální jak pro živé ozvučování, tak pro nahrávací studia. Extrémně efektivní kardioidní směrová charakteristika výrazně izoluje hlavní zdroj signálu od nežádoucích přeslechů a zvuků v pozadí. Ve studiu se skvěle uplatní při snímání bicích, elektrifikovaných kytar a dechových nástrojů. Někteří profesionální zvukaři ho díky vhodně zabarvené frekvenční charakteristice rovněž preferují při snímání vokálů a mimo jiné je již 30 let standardním mikrofonem snímajícím projevy prezidenta USA. Celkem máme 2 kusy.

Možnost pronájmu


SHURE PG56-XLR

Dynamický nástrojový mikrofon

PG "padesátšestka" je dynamický mikrofon s ledvinovou charakteristikou, primárně určený pro snímání bicích nástrojů. Výrobcem udaná frekvenční charakteristika je 50 – 15,000Hz, impedance 200 Ohm, citlivost -56dB (1.6 mV). Díky kompaktním rozměrům a integrovanému držáku je možné mikrofon pohodlně umístit do blízkosti tom-tomů, rytmických bubínků atd. Celkem máme 6 kusů.

Možnost pronájmu


SHURE PG52-XLR

Dynamický nástrojový mikrofon

Shure PG-52 je další z "nástrojovek" z řady Performance Gear, Tentokrát se jedná o model určený pro snímání basového bubnu. Mikrofony tohoto typu lze obvykle použít rovněž pro snímání baskytarových aparátů. Konstrukce je dynamická, mikrofon je osazen vložkou s neodymiovým magnetem. Nepostrádá patřičnou hutnost a attack. Frekvenční rozsah tohoto modelu je 30-13,000Hz, citlivost -55 dBV/Pa, (1.8 mV). Celkem máme 2 kusy.

Možnost pronájmu


SHURE PG81-XLR

Kondenzátorový mikrofon

Řada PG (Performance Gear) je základní sérií určená začínajícím muzikantům a zvukařům, která nabízí dostupnou kvalitu mikrofonů této věhlasné tradice. U modelu PG-81 se u jako jediného modelu řady PG jedná o mikrofon kondenzátorový. Lze jej použít pro snímání činelů, perkusí, akustických nástrojů a strunných nástrojů. Celkem máme 4 kusy.

Možnost pronájmu

KAMEROVÁ TECHNIKA 


PANASONIC HC -X2000

Digitální profesionální kamera

Digitální kamera Panasonic dovoluje pořídit záznam ve výjimečně jemném, dokonale ostrém 4K rozlišení 4096 × 2160 pixelů, které vás zaujme i na největších obrazovkách. V jejím těle najdete 1/2,5" snímač s označením BSI MOS. K dokonalým záběrům dopomůže 24× optický zoom. Při pořizování záběrů z ruky určitě oceníte účinnou optickou stabilizaci. Takže i při rychlejším pohybu digitální kamerou zůstane obraz stabilní. 

K pronájmu nenabízíme!


DJI Mavic Air 2S 

Kvadrokoptéra

DJI Air 2S je ultimátní dron pro cestovní fotografy. Mějte tento špičkový dron stále po ruce, díky skladným rozměrům a využijte skvělých vymožeností. Integrovaná kamera a 1" velikým CMOS snímačem o rozlišení 20 megapixelů zachytí krásné fotografie a natočí vynikající 5,4K video při 30 fps a 4K video při 60 fps. Video zvládá kamera zaznamenávat v 10-bitovém Dlog-M barevném profilu pro hlubší barvy a fotografie ukládá do formátu RAW (DNG).

K pronájmu nenabízíme!


DJI Mavic Air 2

Kvadrokoptéra

Mavic Air 2 posouvá hranice díky spojení výkonu, špičkových technologií a kompaktních rozměrů na zcela novou úroveň. Kombinací inteligentních režimů a nekompromisní kvality obrazu jsou pro vás dechberoucí letecké záběry na dosah ruky. Bezpečný a chytrý let vám umožní posunout se na vyšší úroveň a plně vychutnat kreativní tvorbu.

K pronájmu nenabízíme!


GoPro HERO11

Outdoorová kamera

Dosud nejvýkonnějším GoPro vůbec. Má přední a zadní LCD obrazovky, které vám pomohou pořídit ty nejdokonalejší záběry, a navíc nový obrazový snímač, který zabere nejvyšší a nejširší zorné pole, jaké kdy na kameře HERO bylo. Výsledkem je vyšší kvalita obrazu, lepší stabilizace videa a flexibilita kamery – dokáže zachytit široké filmové záběry nebo extra vysoké vertikální záběry pro příspěvky na sociální sítě. 

K pronájmu nenabízíme!