REFERENCE

 Budeme velice rádi za každé Vaše hodnocení!


Prosím vyplňte následují formulář. Veškeré Vaše reference obratem zveřejňuje zde, na našich stránkách.

OBDRŽENÉ REFERENCE


Spolupráce s Richardem a jeho firmou RN produkce v oblasti ozvučení našich kulturních akcí trvá již dlouhých pár let. Vždy perfektní, spolehlivý a profesionální přístup. Jeho služby vřele doporučuji.

Ing. Jiří Rámeš

Arabela Team

1+

Argema


Super zvuk a přístup. Jednoznačně doporučuji a těším se na spolupráci i s kapelou APH - American Punk Hits, což jsou pecky od Green Day, Blink 182 a další.

Septic People


Skvělý zvuk i servis vždy profesionální přístup. Můžeme jen doporučit kde zvučí RN Produkce se vždy těšíme. MAXÍCI a Kyklop.

Skupina Maxíci


Super přístup, zvuk i světla. Výborná domluva a hlavně spolehlivost.

Víla Análka


Bezproblémová spolupráce, fajn sympatický lidi🙂

Wotazník


Super přístup a zvuk. Doporučuji.

Michal Mati

Maťáci

Super spolupráce, perfektní zvuk, prostě profíci. Můžeme jen doporučit

BLOODCREEK

Top od A do Z. Perfektní zvuk, spolupráce, komunikace.

Vašek Kůta

Hasiči Velká Hleďsebe

Skvělá spolupráce na akci HUDLICE FEST. Parádní zvuk i světla, jak na stage , tak pod ní. Pohodová domluva, víc takových zvukařů .díky celému teamu.

AGROS

Hudlice Fest

Luxusní zvuk po dobu celého festivalu. Chválili jak diváci tak vystupující kapely. Dále bych hlavně vyzvedl perfektní komunikaci před festivalem i během akce. Vše precizně připraveno. Naprostý profesionálové. Mohu vřele doporučit.

Armageddon Of Decibels Fest

Plzeň

Za náš klub PARLAMENT a za náš tým, co pořádá koncerty i letní festival, chci říci jediné, nikoho jiného než RN PRODUKCI bychom si už nevzali...Jsou naprosto profesionální, jsou nejlepší a je radost s nimi spolupracovat. Jsou ohromně přátelští a vřele je všem doporučuji, rozhodně nebudete zklamání, naopak, budete příjemně překvapeni co umí, co dokážou a jak přátelsky k vám budou přistupovat...Nasadili ve všech směrech laťku hoooooodně vysoko a řekl bych, že jsou naprosto bezkonkurenční...

Parlament Club


Už od prvního okamžiku naprosto skvělá domluva a následná spolupráce. Každému mohu RN Produkci doporučit. Určitě nebudete zklamáni. 

Jan Bílek


Skvělý zvuk jak nahoře tak dole. Perfektní domluva s panem zvukařem pokaždé! Vřele doporučuji na všechny možné akce. Osobní zkušenost super.

Martin Rybecký

1 * velká spokojenost s RN PRODUKCÍ v www.kdmrakov.cz

KD Mrákov


Všem, kteří mají zájem o kvalitní nazvuceni jakékoliv akce vřele doporučuji. Kapely jsou se zvukem velice spokojeni. Pečlivost, dochvilnost a komunikace je na vysoké úrovni. Spolupráce s RN produkci je top.

Ivana Besmakova

Parket Bor

Vynikající domluva, spolehlivost a skvělý akustický výsledek.

Stanislav Vybíral

S ozvučením (akustická kytara, 2 zpěvy) i s velmi přátelským jakož i vstřícným přístupem jsme byli velmi spokojeni.

Petr Malý


Výbornej přistup, zvuk nahoře i dole. Parádní spolupráce. Těšíme se na další společnou akci a vřele doporučujeme. Díky!

GALLILEO


S RN produkcí jsem spolupracovala 10 let... Pro realizaci akcí jsem na začátku začínala pouze s Richardem Prazdroj Nedvědem... Začínali jsme s malým zvukem a pár bednami, to byla sranda😁, postupem času se vypracoval, přibral do svého týmu super kluky, po zvukové a světelné stránce vždy super 👍 zvládli jsme společně jak velké akce, diskošky, tak i dětské dny a mnoho dalších... Naše poslední společná velká akce, která byla rovněž perfektní byl koncert kapely Argema.

M.J.

Město Černošín

Precizní, kvalitní a skvělá úroveň. Stoprocentní spoleh a skvělá domluva. Kvalitní, moderní technika. Můžeme jen doporučit na jakoukoliv akci. .

SDH Štítary


Prima zvuk i celkový servis, co víc si kapela může přát :-). Můžeme jen doporučit.

HOP A ŠAVANI

Vynikající domluva, spolehlivost a skvělý akustický výsledek.

Karel Tesar

S Richardem vždy skvělá spolupráce. Ochotný, komunikativní, pohodový a zároveň profesionální. Na pódiu máme vždy perfektní zvuk a fans říkají, že venku to mělo koule. Takže i skvělé nazvučený. 🤘 

1000 bombs