O PRODUKCI

TAJEMSTVÍ kvalitního zvuku

  RN Produkce se zpočátku věnovala pořádáním diskoték a malých oslav narozenin a jím podobné. To bylo v roce 2013.

Po rozmnožení aparatury jsme začali zvučit malé kapely na akcích v okolí. Jako první to byla kapela Klubíčko, na kterou moc rád vzpomínám.

Po Klubíčku přišla další revival kapela Agnes rock. To už jsme se začali rozhlížet po větších akcích, jako jsou poutě, malé festivaly, nebo maturitní plesy na větších sálech, jako je Stříbrský Kulturní dům, Tachovská Mže, atd.

Poté jsme se začali zajímat i o další revivalové kapely, jako je Kabát revival Plzeň, nebo Kabát revival West. Pak přišly i originální kapely: Zvláštní škola, Argema, Babahed, Maxíci, Arabela Team... S některými z nich, pracujeme dodnes.

Projeli jsme téměř celou republiku. Žádné výzvy se nezalekneme! Dnes umíme dělat akce od malých narozenin až po větší festivaly do 3000 účastníků.

Nyní pravidelně zvučíme metalový festival Armageddon of decibels v Kalikovském mlýně v Plzni. S pořadatelem Stanislavem 'Stanleym' Suchým se také dělíme o krásné prostředí jeho plzeňského klubu Parlament, kde se pravidelně střídají kapely tvrdšího rázu.

Chtěli bychom velice poděkovat všem, co s námi spolupracují a těšíme se na spoustu dalších vydařených akcí.

Ať Vám to hraje!